Самотужки ми можемо зробити так мало, проте скільки ми можемо зробити всі разом!

Ми заснували «My Way», щоб змінювати життя маленьких та дорослих людей на краще. Це означає, що ми великої уваги приділяємо піклуванню про членів нашої команди. Ми хочемо змінити уявлення про те, якою є робота в дитячому садочку в нашій країні.

Сьогодні ринок послуг у сфері приватної дошкільної освіти робить лише перші кроки. Існує багато проектів, різноманітних форматів і візій. Відтак, ми вважаємо, що наш підхід до справи, цінності та досвід неодмінно допоможуть Україні стати сучасною вже сьогодні, адже ми на практиці створюємо комфортні умови праці для наших колег та виховуємо покоління нових європейських українців.

Саме у «My Way» педагоги мають можливість працювати в атмосфері поваги та підтримки, творчого пошуку та професійного виклику.

Тут ви знайдете відданих справі колег, отримаєте ідеальну можливість використовувати та вдосконалювати ваші знання та навички.

Наші клієнти та проекти

Наші клієнти – це діти та їхні батьки, які довіряють нам свої сподівання та мрії. Доторкнутися до життя, характеру, світогляду – велика честь для нас. Ми любимо свою справу та не пасуємо перед труднощами. В нашій команді яскраві та творчі особистості, які розвиваються, щодня кидаючи собі виклик, постійно вдосконалюються, втілюють нові, унікальні для України методики.
Приєднуйтесь та зробіть свій внесок у розвиток чийогось «маленького всесвіту» та у розвиток освіти нашої країни.

Можливості для здорових амбіцій

Ми заохочуємо вас до навчання та розвитку, тому що віримо у важливість безперервного росту та вдосконалення протягом усієї вашої кар’єри. Наша компанія надає всебічну підтримку членам команди «My Way» у їх професійному розвитку та досягненні професійних і особистих цілей.

Справедлива винагорода

Ви добре працюєте та отримуєте гідну винагороду. На додачу до конкурентної заробітної плати ми надаємо медичну страховку, соціальний пакет і бонуси за результатами роботи.

Прогресивна корпоративна культура

Ми дуже пишаємося нашою дружньою, чесною та відкритою робочою атмосферою та полюбляємо спільне дозвілля, адже віримо, що високоякісна робота має винагороджуватись якісним відпочинком.

Зацікавилися?
Будь ласка, надсилайте ваше резюме та мотиваційний лист на mywaypreschool@gmail.com