Здоров’я дитини – найвища цінність, щастя та відповідальність батьків. «My Way» – найкращий друг батьків в питаннях здоров’я вашої дитини, адже ми взяли курс на активне використання технологій, що сприяють збереженню та зміцненню здоров’я наших діток. Ми віримо, що прості системні заходи можуть дати гарний результат щодо покращення загального стану організму дитини та, можливо, навіть в профілактиці захворювань.

Сьогодні ми закупили для наших діток найрізноманітніші ортопедичні килимки. Пройтися яскравим незвичним на дотик килимком та виконати на ньому найпростіші вправи після денного солодкого сну у садочку – прекрасний з усіх кутів погляду ритуал, який в нас запроваджено.

По-перше, це прекрасний спосіб для дитини прокинутися та отримати прилив бадьорості та енергії для активного дослідження світу протягом решти дня.

По-друге, такі системні елементарні вправи на килимку, загальновідомо, сприяють профілактиці плоскостопості в діток та сприяють правильному формуванню склепіння стопи, яка має виняткове значення для всього опорно-рухового апарату.

По-третє, така практика забезпечить прекрасний сенсорний досвіт для дитини, що є вкрай важливим для гармонійного розвитку дитини, а за рахунок зміни комплексу вправ та набору використовуваних килимків цей сенсорний досвід буде постійно новим.

Ну і зрештою, такі регулярні міні-масажі в довготривалій перспективі надзвичайно гарно впливають на загальний стан організму дитини за рахунок масажування дитячий стоп, адже елементарно покращують кровообіг та стимулюють безліч біологічно активних точок на стопі дитини.
Тому від маминих масажів стопочок до нас в «My Way» на килимок!

«My Way» 100% користі!