Візія

Раді вітати вас у «My Way»!

«My Way» – це надсучасний унікальний концептуальний дитячий садок-бутік, який створено з великою любов’ю та повагою до прекрасної пори дитинства!
Дитинство – вирішальний час для усього подальшого життя людини, саме тому ми усвідомлюємо власну відповідальність за вплив на формування характеру, життєвої позиції та світогляду наших маленьких вихованців. Ми віримо у безмежність можливостей кожної дитини, знаємо, що у кожному живе дослідник, винахідник і творець!

Наш садочок вітає у себе малечу від 2-х до 7-ми років! Для нас справжня честь, що ваша дитина розпочне свій шлях до знань та зробить свої перші кроки у суспільному житті саме з нами. Ми будемо прагнути фахово та якісно супроводжувати її, допомагаючи вам, любі батьки, у вихованні розумної, здорової, творчої та щасливої маленької особистості.

«My Way» – це не лише якісне виховання, навчання та турбота. Наше прагнення – створити надійні основи здоров’я, знань, світогляду, творчості для майбутніх визначних здобутків та досягнень кожної дитини.

Команда «My Way» налаштована завжди перевершувати ваші очікування  та бути відданими інтересам малят.

Для цього ми маємо:

Власну облаштовану та безпечну територію

Власний
дитячий майданчик

Ергономічний еко-дизайн та просторе приміщення

Дієтичне 5-разове харчування із власною кухнею

Чітку ліцензовану програму розвитку та виховання дітей

Уважних та високопрофесійних педагогів

Індивідуальний підхід «My Learning Way»

Англійську мову, експерименти, дитячу йогу та безліч цікавих щоденних активностей для малят

Професійні студії танців, живопису та спорту

Моніторинг стану здоров‘я дітей, дитячий психолог та логопед

Наша місія

Ми існуємо, щоб дарувати крила.

У «My Way» ми розробили мультивекторну концепцію виховання.

Ось її принципи:

  • Розпалити вогонь допитливості у серці малюка
  • Плекати віру у власні сили
  • Виховувати любов до творчості та бажання невпинно розвиватися

Для втілення цих принципів ми створили особливе комфортне дитино-центричне прогресивне середовище, у якому панує гармонійна атмосфера емоційної співпраці та підтримки.

«My Way» не просто садочок, це ціннісно-орієнтований простір розвитку дитини.

Команда «My Way» щиро впевнена, що лише керуючись і наслідуючи найвищі людські цінності, ми зможемо виховати гідну людину. Демонструємо самі та цінуємо в інших.

Ось те, що допомагає нам бути найкращими серед дошкільних навчально-виховних закладів:

Гуманізм.

Це любов до людей – маленьких і великих. В основі нашого виховання принципи гуманної педагогіки Ш. Амонашвілі, Я. Корчака. Кожна людина у спільноті «My Way» – найвища цінність, яку необхідно шанувати і берегти.

Свобода і відповідальність.

Свобода для нас – це не вседозволеність, а щастя бути собою, обирати власний шлях та висловлювати свою позицію. Свобода – природне право кожного, але при цьому вона передбачає відповідальність за свій вибір та його наслідки. Цей принцип однаково розповсюджується на вихователів, батьків та дітей!

Довіра та чесність.

Ми впевнені, що ефективний та гармонійний розвиток дитини можливий лише за умови чесної та відкритої взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу. Саме тому, ми обрали відвертість у стосунках між батьками, дітьми та командою садка одним зі своїх пріоритетів. Для наc це запорука порозуміння та задоволення від спілкування, а також необхідний елемент для формування відчуття безпеки для кожного.

Послідовність та розвиток.

Лише послідовний невпинний розвиток може принести гарний результат! «Non progred est regredi» – не йти вперед, це – йти назад. Щодня маленькими кроками ми йдемо до великого успіху дитини в майбутньому. І він обов’язково буде!

Повага без винятків.

Ми власним прикладом демонструємо визнання гідності кожного, справедливість та рівність ставлення, врахування чужих інтересів поряд із власними, повагу до поглядів і прагнень, чуйність, ввічливість, співчуття та делікатність.

Висока якість без компромісів.

Усе, що стосується життя та здоров’я, виховання та розвитку дитини є надважливим. І тут немає місця компромісам! Висока якість у кожній деталі – наш мінімальний стандарт!

Щоб виконати своє призначення ми творимо «My Way» як найкращий з можливих варіантів щасливого дитинства, де кожна хвилина проводиться цікаво, змістовно та з користю.

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ