«My Way» щиро вітає у наших невеликих вікових групах діток від 2-х до 7-ми років.

 При цьому малятам до 2-х років та школярам в нас також завжди раді, адже ми маємо багато цікавинок і для них. У «My Way» ми виховуємо та навчаємо.

Навчання у нас – це гра, де поважають себе та інших, де панує атмосфера любові, де є свобода та творчість.

Наші навчальні та виховні ігри розвивають:

  • пізнавальний інтерес
  • індивідуальні можливості та здібності
  • соціальні навички
  • емоційний інтелект, характер
  • творче мислення
  • фізичні навички

Програма розвитку «My Way» заснована на індивідуальному підході до кожної маленької особистості. Досвідчені педагоги-методисти розробили програму таким чином, що усі її складові гармонійно поєднуються у цілісний комплекс.

Завдяки уважним спостереженням педагогів, під час щоденного спілкування батьки мають можливість дізнаватися про різні аспекти насиченого життя дитини у садочку. Основу індивідуального підходу ми назвали «My Learning Way».

Програма розвитку та виховання «My Way» має наступні основні складові:

Спілкування з природою

Територія садочка якнайкраще пристосована для взаємодії наших вихованців із навколишнім світом. На майданчику та у приміщенні ми саджаємо, доглядаємо за рослинами, експериментуємо, граємо із природними матеріалами, торкаємось, спостерігаємо, смакуємо… Все це лише під пильним наглядом та з доброзичливою допомогою педагогів, які супроводжують крихіток під час перших кроків на шляху екологічної освіти. А як сяють дитячі очі, коли бачать диво: власноруч посадили зернятко, а воно стала квіткою!

Дослідницька діяльність та метод проектів

Не секрет, що сьогодні наука рухається вперед із неймовірною швидкістю. Розумним бути модно! Відтак ми працюємо над розвитком у дітей наукового мислення. Під час створення власного проекту (так, саме проекту), дитина в ігровій формі проходить усі етапи пізнавального процесу: спостереження – запитання – гіпотеза – експеримент – висновок – перевірка. Здається, що це складно, але не для маленьких дослідників, для яких ми створили усі необхідні умови у нашому розвиваючому просторі. Тут на них чекає справжня лабораторія! Головне, що ось так, граючи, дитина отримує надзвичайно корисний життєвий досвід і формується як особистість!

Щоденне створення англомовного середовища

Ми впевнені, що під час раннього вивчення іноземної мови, треба обрати індивідуальний темп та способи навчання. І наш шлях у цьому – невимушене спілкування та ігри в приміщенні та на свіжому повітрі. Наш чудовий викладач бавиться з дітьми та розмовляє з ними виключно англійською, створюючи таким чином мовне середовище із комфортною швидкістю навчання для кожного вихованця. І такі диво-прогулянки та забави відбуваються у нас щодня!

Міжнародна програма із розвитку емоційного інтелекту

Вміння розуміти себе та інших, керувати власними емоціями, жити у гармонії з собою та світом – ось те, чого маленька людина має навчитися іще у дитинстві. Ми чудово розуміємо свою відповідальність за кожне дитяче життя, за їхнє майбутнє. Тому одна з пріоритетних ліній виховання у «My Way» зосереджена на розвитку емоційної сфери, характеру, емпатії, прийняття себе та інших у дітей дошкільного віку. Ми впевнені, що розвинений емоційний інтелект є неодмінною рисою щасливої та успішної людини майбутнього. А саме такими будуть вихованці «My Way»!

«My Way» – це садочок для маленьких дослідників.

Пізнавай себе. Пізнавай світ.

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ