Все, що відбувається в «My Way» варте найкращих відзнак з якості. Саме тому що якість належить до наших базових цінностей, ми не просто знайшли гарного педагога з хореографії для нашої малечі, ми запросили до співпраці один з найуспішніших танцювальних проектів України.

В нас буде функціонувати справжня професійна студія сучасної хореографії відомого в Україні та світі театру танцю «FORSIGHT» під керівництвом одного з найталановитіших хореографів та танцювальників сучасності - Олександра Лєщенко.

Ми розуміємо та поділяємо прагнення батьків знайти все корисне для їхньої дитини в одному місці та не перевантажувати дитину багатьма переїздами протягом дня і водночас свідомі того, що будь-яку активність дитини в царині спорту та мистецтва слід організовувати таким чином, щоб був присутній прогрес та результат. Професійні педагоги танцюристи-викладачі з класичної та сучасної хореографії від студії «FORESIGHT» працюють з дітками у невеликих різновікових групах, приділяючи увагу розвитку ритміки, пластики, відчуттю та розумінню дитиною власного тіла, розвитку координації, виразності та чіткості рухів, вмінню працювати в команді та виражати себе. Все це відбувається в атмосфері самодисципліни, творчості, дружньої підтримки та розуміння, що плекає в кожній дитині любов до танцю та стимулює бажання танцю навчатися.

В діток також буде можливість брати участь у концертній та конкурсній діяльності.

Педагоги студії сучасної хореографії «FORESIGHT» не викладають танці, вони виховують наступне покоління танцюристів!

Бажаєте дізнатися більше – заповніть запит і ми радо відповімо на всі ваші запитання.

ЗАПИСАТИСЯ НА ЗУСТРІЧ